Co jest skuteczniejsze w Poznaniu niż reklama na Facebooku?

Często wydaje nam się, ze Facebook zdominował w zasadzie wszystkie dziedziny naszego życia, również, a może przede wszystkim, te związane z reklamowaniem naszych firmowych usług oraz produktów, które chcemy zaoferować naszym klientom na lokalnym rynku. Tutaj jednak statystyki pokazują, że jest zupełnie odwrotnie – plakatowanie Poznania oraz słupy ogłoszeniowe w Poznaniu sprawdzają się zdecydowanie lepiej niż niejedna internetowa reklama. Nie każdy produkt czy usługa musi być skierowana do osób korzystających na co dzień z Internetu, więc zareklamuj swoją firmę profesjonalnie i zacznij zarabiać więcej.

O co chodzi?

Rozklejanie plakatów w Poznaniu sprawdzi się przede wszystkim u wszystkich firm, których profil działalności niekoniecznie związany jest z wirtualnym światem. Doskonale więc na plakat będą odnajdować się firmy farmaceutyczne, apteki, punkty apteczne i wszystkie jednostki bezpośrednio związane ze światem medycznym – podobnie będzie również w przypadku firm związanych na przykład z kredytami chwilówkowymi, które Internecie nie robią dzisiaj wrażenia absolutnie na nikim.

Jak daleko można dotrzeć?

Profesjonalne firmy, których usługi są kompleksowe, dają możliwość dotarcia nie tylko do mieszkańców określonych rejonów Poznania, ale również do wszystkich mieszkających na obrzeżach czy w mniejszych miejscowościach, znajdujących się kilkadziesiąt kilometrów od miasta koziołków. Kampanie plakatowe docierają także do placówek oświatowych – szkół czy uczelni, a także do akademików, w których każdego dnia przewijają się setki studentów.


   2 komentarze


  1. Monika
      5 lipca 2017

    Faktycznie to może być prawda, przecież babcie znają przede wszystkim leki z reklam…

  2. Anna
      5 lipca 2017

    To chyba waśnie najlepszy sposób na pozyskanie wiekowych klientów, no i zabieganych wiecznie rodziców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *